Vášeň pre krásu v Magic Design Shope

Ak zájdete do dizajnového butiku Magic Design Shop v Bratislave na Zámockej ulici, očarí vás sklená poézia v podobe spektakulárnych interiérových doplnkov z aktuálnej kolekcie Polka prestížnej britskej značky LSA International.

Značku LSA založili Janusz Lubkowski a jeho manželka Ewa v 60. rokoch minulého storočia v Londýne, inšpirovaní tradičnými pestrofarebnými smaltovými výrobkami z rodného Poľska. Po úspechu ich smaltovaných kanvíc na kávu, hrnčekov a iných tradičných výrobkov rozhodli sa so spoluzakladateľom Tonym Saundersom preskúmať aj ďalšie možnosti ponuky tradičných poľských výrobkov. Ich porcelánové biele či vzorované riady si obľúbili predovšetkým zákazníci, ktorí hľadali praktický moderný dizajn. Zakrátko pribudli kožené tašky, aktovky a tašky z hovädzej kože z malých výrobných dielní, ale i drevené doplnky s tradičným ľudovým poľským dizajnom. Avšak najväčší potenciál ponúklo fúkané sklo – poháre, poháriky, džbány, šálky, misy, taniere, vázy – pri ktorých bolo možné kreatívne experimentovať s tvarom, farbou i výzdobou.

Interiérové doplnky britskej značky LSA charakterizuje jedinečný dizajn, pôvabné drobné detaily a osobitá krása, ktorá do každého interiéru vnáša veľký kus poézie.

Nenašli ste ešte ten pravý sklený doplnok do vášho interiéru? Zastavte sa v butiku Magic Design Shop, určite si niečo vyberiete.

V butiku Magic Design Shop okrem sklených a porcelánových výrobkov LSA nájdete aj dizajnové produkty skvelých talianskych značiek Alessi a IVV.

Samo Paško, foto LSA International

s72CT s82CT s90BT s95 s95CT s130CT s140CTlenbiely s148CT s150CT s168CT len lavy dolny s230