Valcucine, exkluzívne prepracovaná funkčnosť

Talianska značka Valcucine sa zaoberá výrobou kuchýň už desiatky rokov. Vyznačujú sa nadčasovou eleganciou, v ktorej sa snúbi estetika s dokonalou funkčnosť. Výrobca kladie rovnako veľký dôraz aj ergonómiu a ekologickú výrobu. V každom detaile badať precíznosť spracovania aj toho najmenšieho detailu s dôrazom na praktické riešenia. Typické je aj používanie inovatívnych recyklovaných a recyklovateľných materiálov. Ekologicky získaný materiál dáva totiž záruku dlhodobej životnosti nábytku.

w-new logic system olmo tattile_0216_2 w-new logic system olmo tattile_0285_2 w-Valcucine_0066_2 Stavebnictvo_227x297_ValcGL.indd

Genius Loci Kuchyne inšpirované sekretárom, čiže tradičným písacím stolom s tajnými zásuvkami. Zásuvka bola vždy v centrálnom záujme pri varení, hlavne pre tých, ktorí radi varia a majú rôznorodo usporiadané a vybavené miesta pre svoje náradie. Majstrovské zvládnutie technológií vo Valcucine umožnilo vložiť „tajné“ zásuvky priamo do pracovnej dosky.

New Logica Ergonomicky prispôsobivá modulárna kuchyňa, ktorej jednoduché, čisté línie a moderný technický vzhľad vytvárajú príjemné prostredie. Možno ju prispôsobiť ergonomickým požiadavkám užívateľov. Skladá sa zo spodných skriniek s pracovným pultom a zo zadnej časti s funkčným vybavením a úložnými priestormi. Všetko je pri práci okamžite po ruke.

Forma Mentis Tento nový modulárny program jej autor Gabrielle Centazzo označil za estetický míľnik v jeho myslení. Pri návrhu sa sústredil na absolútne dokonalé tvarovanie detailov, aby nebolo nutné uchyľovať sa ku zbytočným ozdôbkam, ktoré by mali prekryť nejaké nedostatky.

Viac informácií vrátane odborného poradenstva získate od profesionálne zdatných pracovníkov spoločnosti Zeno v dome nábytku Atrium na Eisteinovej ulici v Bratislave. www.zeno.sk