Univerzálne detské izby z Decodomu

Decodom pri výrobe detského nábytku pamätá nielen na komfort či pekný vzhľad, ale aj na maximálnu bezpečnosť – na exponovaných častiach zaobľuje hrany, aplikuje bezpečnostné sklá a používa certifikované, ekologicky nezávadné materiály. Zostáva už len na zákazníkoch, či sa rozhodnú nábytkom ladiť izbu do oranžovej, modrej, zelenej, alebo neutrálnej farby. Detský nábytok z Decodomu pritom možno dodatočne dopĺňať, resp. vymieňať jeho jednotlivé komponenty aj po uplynutí niekoľkých rokov. Unifikované rozmery umožňujú obmieňať celkový vzhľad podľa aktuálnych potrieb a predstáv dorastajúceho užívateľa.

w_POINT_dub_bardolino_DUB_BARDOLINO_VANILKA_VLPoint – Táto solídna, kvalitná a nadčasová zostava predstavuje v súčasnej dobe najkomplexnejší a najprepracovanejší systém regálov, skriniek, zásuviek, dverí a doplnkov na slovenskom trhu, ponúka: 6 výškových a 2 šírkové moduly regálov, korpusy v 6 farebných vyhotoveniach, predné plochy v 11 farbách, 5 farieb doplnkových boxov, ktoré dopĺňa osvetlenie políc a priestoru ník.

Base – Ponúka moderné línie regálov v kombinácii s hliníkovými rámami dverí, matnými alebo vysokolesklými povrchmi na predných plochách, ktoré navyše dopĺňa osvetlenie. V ponuke je 5 výškových a 2 šírkové regály, korpusy a predné plochy v 3 farebných vyhotoveniach. Predné plochy možno kombinovať s programom Point a Point Plus, čo dáva nekonečné možnosti pri vytváraní priestorov pre bývanie.

w_FUNKY_woodline_creme_BLEDOFIALOVA_FIALOVA w_FUNKY_woodline_creme_TMAVOFIALOVA_BLEDOFIALOVA_WOODLINE_CREME w_FUNKY_woodline_creme_TMAVOZELENA_AVOCADOFunky – Jeho farebné oživenie prináša do detských izieb radosť a sviežosť prichádzajúcej jari. 2 farby korpusov a 8 druhov farebných dvierok sa hodia do interiér pre chlapcov aj dievčatá. Vysoká variabilita skriniek umožňuje vyskladať nábytok podľa individuálnych požiadaviek. Obmedzovať vás bude iba vaša fantázia a rozmery daného priestoru. Jednoduchý tvar dvierok je nenáročný na údržbu a pôsobí nadčasovo. Všetky materiály použité pri výrobe dávajú záruku dlhej životnosti.

w_TIROL_biela_arctic_BIELA_ARCTIC w_TIROL_dub_bardolino_schoko_DUB_BARDOLINO_SCHOKOTirol – Túžite po domove, v ktorom budú všetky nábytkové prvky vkusne harmonizovať a vytvárať jednotný celok? Ak inklinujete skôr ku tradičnému vidieckemu štýlu, nábytková séria Tirol môže byť pre vás výborným riešením. Hoci dýcha čiastočne minulosťou, vyniká moderným spracovaním a precíznym vyhotovením, vďaka čomu bude tešiť a dobre slúžiť dlhé roky. Zaujímavou možnosťou je kombinácia s modernými prvkami, napríklad s vankúšmi alebo výraznými tapetami.

Viac informácií o nábytkovej sérii Tirol, ako aj kompletný prehľad produktov nájdete na www.decodom.sk. Navštíviť môžete aj niektoré z predajných miest Decodom.