Plnoautomatické kávovary Siemens

Vďaka kávovarom Siemens sa pauza na kávu stáva tým najlepším momentom dňa.

Naštartujte alebo ukončite svoj deň v uvoľnenej nálade. Nezáleží na tom, kedy si radi vychutnávate kávu, s plnoautomatickými kávovarmi EQ môže značka Siemens každému z nás ponúknuť ten správny model na dokonalú kávovú chvíľku. A navyše od nich môžete očakávať viac než len výrobu výborných kávových a mliečnych špecialít.

Bez ohľadu na to, či ide o nízkotučné latte macchiato, malú šálku bezkofeínovej kávy, jemne ochutené Americano alebo extra silné ristretto, to, ako máte radi svoju kávu, je dnes viac ako kedykoľvek predtým výrazom osobnosti a individuálneho životného štýlu. Najdôležitejšie faktory pri príprave kávy závisia od detailov ako dokonale napeneného mlieka, vysokointeligentného spôsobu sparovania na dosiahnutie najlepšej možnej chuti kávy alebo od intuitívneho ovládania a údržby stroja.

Aj vy môžete zažiť vlastné potešenie z kávy s radom EQ značky Siemens – od základného modelu až po model s aplikáciou Home Connect. V produktových radoch kávovarov EQ je k dispozícii 12 rôznych modelov, ktoré sú navrhnuté tak, aby vytvorili perfektné espresso alebo špeciálnu kávu s najjemnejšou mliečnou penou. V každom kávovare EQ sa nachádzajú tri koordinované high-tech systémy, ktoré sa pri príprave jedinečnej kávy navzájom dopĺňajú: kvalitný keramický mlynček, inteligentný systém ohrevu vody sensoFlow a dokonalá sparovacia jednotka.

EQ.3 – základný model spĺňajúci najvyššie požiadavky EQ.3 je základný rad v segmente plnoautomatických kávovarov, vďaka ktorému si dokážete doma pripraviť caffe latte alebo cappuccino ako z kaviarne. Inovatívna mliečna dýza napení mlieko priamo v šálke, a to všetko spustením jedného tlačidla. Vďaka osvedčenému systému sensoFlow je kvalita kávy vždy na najvyššej úrovni. Plnoautomatický kávovar má intuitívny displej s dotykovými tlačidlami, vďaka ktorému je príprava kávy jednoduchá a prehľadná.

Vysokokvalitná stredná trieda – EQ.6 plus Plnoautomatický kávovar EQ.6 plus je vybavený displejom coffeeSelect, kde je užívateľské rozhranie umiestnené po celej prednej časti prístroja. Tu možno aktivovať všetky funkcie jemným dotykom senzorových polí. Vďaka funkcii oneTouch DoubleCup je možná príprava aj dvoch šálok kávy naraz. Funkcia aromaDouble Shot zas umožňuje vychutnať si silnú kávu bez horkej príchuti. Do šálky s kávou sa tak dostane len to najlepšie z kávového zrna.

EQ.9 a EQ.9 connect – jednoducho to najlepšie Špičkové modely EQ.9 a EQ.9 connect sa vyznačujú nadčasovým dizajnom. Obe verzie majú pôsobivé, vysokoefektívne funkcie. S funkciou baristaMode je možné jemne upraviť detaily každej kávy ako intenzita vône, teplota alebo pomer kávy k mlieku. A v prípade modelu EQ.9 connect si milovníci kávy môžu vďaka systému dualBean vybrať medzi dvoma typmi kávy, napríklad káva bez kofeínu a klasická kofeínová káva. Dve kávové nádobky so samostatnými mlynčekmi zaručujú čistú chuť. S kávovarmi Siemens a technológiou Home Connect dokážete objaviť v jedinej aplikácii celý svet skvelej kávy a využívať pestrú škálu funkcií ovládateľných na diaľku. S jej pomocou môžete ľahko prijať viac objednávok na rôzne varianty nápojov a na diaľku ich „objednať“ vo svojom kávovare. Spotrebič tak bude pripravovať kávové špeciality zo zoznamu jednu po druhej. Stať sa dokonalým hostiteľom nikdy nebolo také jednoduché. www.siemens-home.bsh-group.com/sk