Obývačka, naše kráľovstvo

 

 

Obývačka patrí k reprezentatívnym častiam našich domácností, ale zároveň v nej trávime podstatnú časť takmer každého dňa. Prinášame prehľad argumentov, ktoré je dobré všímať si pri výbere obývačky. Vďaka nim vám bude obývačka dlho dobre slúžiť a každá návšteva ju bude obdivovať.

 

 

Bez kvalitného materiálu to nejde

Decodom pracuje len s prvotriednymi materiálmi a vyrába plnohodnotné obývačky, ktoré splnia všetky očakávania po dizajnovej i funkčnej stránke a poskytnú komfort pri každodennom používaní. Poprední slovenskí a európski dodávatelia materiálov, kovaní a doplnkov sú pre Decodom tými najlepšími partnermi pri výrobe nábytku.

 

 

Kompletné zostavy aj samostatné skrinky

Možností, ako si zariadiť obývačku nábytkom, je viac. Vybrať si môžete kompletnú zostavu, ktorú navrhli špičkoví dizajnéri, alebo si priestor zariadite podľa vášho plánu a kúpite si samostatné skrinky a dizajnérom svojho domova tak budete vy sami.

 

 

 

Bezpečný domov

Ani doma sa občas nevyhneme malým nehodám. Aby sme vedeli aj pri nemilej udalosti zmierniť následky, Decodom používa vo všetkých presklených dvierkach bezpečnostné sklo. Síce sa rozbije, ale črepy budú mať tupé hrany, ktoré neublížia.

 

 

 

 

Praktické riešenia

Keďže obývačka často poslúži aj praktickými odkladacími priestormi, myslel Decodom aj na čo najjednoduchšie otváranie zásuviek. Zásuvky majú kovové vodiace lišty s dlhou životnosťou, navyše sú vybavené brzdným systémom. Pri zatváraní nebúchajú a skrinky sa neopotrebujú.

 

 

Integrované osvetlenie

Hra svetla a tieňov je magická a dokáže v nás vyvolať tú správnu náladu. Použitie najmodernejších technológií umožňuje osvetlenie integrovať priamo do materiálu a svetelná šou môže začať.

 

 

 

Tichá domácnosť, po ktorej budete túžiť

S búchaním dverí je už koniec. Šikovné riešenia vedia šetriť nervy aj nábytok. Stačí, ak sú závesy dverí vybavené tlmením a v obývačke zavládne pokoj. Tlmiče možno zakúpiť aj samostatne, takže ak ich ešte nemáte, stačí navštíviť Decodom a obývačka vám vydrží ešte dlhšie.

 

 

Tomáš Masaryk › foto Decodom

 

Celý článok si prečítate v INTERIER-EXTERIER september-október 2020