Novinky Calligaris 2016/2017

LIVINGIN každoročne obohacuje svoj sortiment dizajnového nábytku a bytových doplnkov o novinky svetoznámeho talianskeho výrobcuCalligaris. Najnovšie predstavil taburet SOAP, čalúnenú posteľ SOFTLY a kreslo LAZY.

Všetky vybrané modely, tak ako i ostatné produkty značky Calligaris, charakterizuje syntéza dizajnu, excelentného remeselného spracovania a rozumnej cenovej politiky. Môžu sa tak stať ozdobou každej domácnosti.

1. Praktický taburet SOAP v tvare kocky (60 x 60 x 42 cm) sa dá využiť aj ako príručný stolík. Vybrať si možno z veľkého množstva nových materiálov a odtieňov. Cena od 420 €.

2. Mäkká čalúnená posteľ SOFTLY má prepracované detaily, kvalitné materiály a úžasný dizajn. Ponúka sa v rôznych materiáloch a farebných odtieňoch. Rozmer matraca je 180 x 200 cm alebo 160 x 200 cm s voliteľným úložným priestorom. Cena od 2.228 €.

3. Kreslo LAZY – pohodlná leňoška s ikonickým dizajnom – ponúka takmer nekonečný výber materiálov a farieb, ktoré z neho dokážu vytvoriť definujúci prvok akéhokoľvek priestoru. Teraz ako novinka je v ponuke aj ako otáčací, polohovateľný model. Cena od 1.590 €.

V bratislavskom obchodnom dome LIGHTPARK na Račianskej ulici v predajnom priestore LIVINGIN na 1. poschodí získate pohodlné, trvácne, kvalitné a zároveň veľmi osobné solitéry a interiérové doplnky na svetovej úrovni. www.livingin.sk

lazy-new soap3-2 soap3-3 softly-copy softly softly3