Miele WT1 nepozná kompromisy

Model Miele WT1 je vo svojej kategórii bezkonkurenčnou výnimkou. S programom QuickPowerWash&Dry perfektne vyperie a vysuší bielizeň za menej ako tri hodiny. Navyše, vďaka sušeniu pomocou pary skráti o polovicu aj čas potrebný na žehlenie.

Obsluha jediným tlačidlom

Práčka s integrovanou sušičkou Miele WT1 ponúka perfektnú starostlivosť za minimum času. Stlačením jediného tlačidla sa spustí program Quick PowerWash & Dry, ktorý sa o oblečenie postará rovnako kvalitne, ako by bolo v samostatnej práčke a sušičke. Štyri kilogramy bielizne vyperie a usuší za necelé tri hodiny, na päť kilogramov bielizne potrebuje WT1 menej ako tri a pol hodiny. Do procesu nie je potrebné po zapnutí spotrebiča už vôbec zasahovať, plne automatický dávkovací systém TwinDos dávkuje aj pracie prostriedky v optimálnom momente pracieho procesu.

Perie, suší, osviežuje aj vyrovnáva

Ochranu textílií pred poškodením zabezpečuje patentovaná voštinová štruktúra povrchu bubna, v ktorom sa bielizeň počas prania doslova kĺže po tenkej vrstve vody. Pri nastavení funkcie SteamCare, sa bubon po poslednom odstreďovaní zahreje, „oblečie“ do pary, prevzdušní, vyrovná bielizeň a čas následného žehlenia sa skráti o polovicu. Tento program výborne poslúži aj na osvieženie a vyhladenie krátko noseného oblečenia.

Menej energií, pohodlná údržba

Ako je pri spotrebičoch Miele už samozrejmosťou, fungujú mimoriadne efektívne a úsporne, vďaka čomu sa dosiahnu maximálne výsledky s minimálnou spotrebou vody a energie. Funkcia Manažér programov umožňuje proces prania a sušenia prispôsobiť osobitným požiadavkám. Šikovnou pomôckou je tiež Indikátor naplnenia a odporúčané dávkovanie, ktorý meria optimálne množstvo bielizne v pracom bubne. Na displeji taktiež zobrazí odporúčanie pre dávkovanie pracieho prostriedku. Údržbu zjednodušuje patentovaná funkcia Vypláchnutie vlákien, ktorá spotrebič zbaví zvyšku vlákien zostávajúcich po poslednom sušení v prístroji. www.miele.sk