Mám rád trvalo udržateľnú kvalitu

S predajom nábytku a bytových doplnkov je to ako s ktorýmkoľvek iným tovarom, možno ho kúpiť v rôznych štýloch, stupňoch kvality a v rôznych cenových úrovniach. Zaujímalo nás, čo ľudia, ktorí sa rozhodli ponúkať klientom to najlepšie z oblasti bytového zariadenia, preferujú vo svojej domácnosti, či si k veciam vytvárajú osobný vzťah, prípadne vlastnia nejakú, ktorej by sa nezbavili napriek tomu, že sa príliš nehodí do celkového konceptu ich zariadenia. Ako prvého sme oslovili Ing. Petra Čizmaziu,majiteľa spoločnosti Forte P.

w-BH1A0476w-BH1A0460 w-BH1A0469

w-BH1A0430

 

 

w-BH1A0451

 

 

 

Do ktorej skupiny užívateľov by ste sa zaradili? Máte radi skôr konzervatívny štýl, ktorý nerád niečo mení, alebo rád veci meníte a nebojíte sa experimentovať?

Mám rád veci nadčasové, ktoré si okrem kvality dokážu dlhodobo udržať svieži vzhľad. Na druhej strane, ak ma niečo zaujme, ako napríklad svietidlá Occhio, nebojím sa to objednať, ponúkať, prípadne aj osobne použiť. Blízke sú mi čisté línie a zemité tóny, pôsobia na mňa upokojujúco. Zdá sa mi, že tento pocit prevláda aj u väčšiny našich klientov. To je aj dôvod, prečo Forte P počas svojej existencie nikdy nepodliehalo krátkodobým sezónnym trendom.