Jeden do všetkých, všetci od AL-KO

Séria akumulátorových strojov s kľúčovým ENERGYFLEX prinesie potešenie z práce v záhrade bez výfukových splodín, zbytočných káblov a námahy.

Jeden akumulátor Kosenie trávy, strihanie živého plota s akumulátorovými strojmi zo série EnergyFlex nie je žiadny problém. Pri kosačkách je akumulátor s kompletnou nabíjačkou už zakomponovaný do stroja, dokúpiť stačí iba príslušné ručné náradie.

Bez splodín a káblov Vďaka robustnému oceľovému telesu, veľkému zbernému košu a voliteľnému pohonu kolies akumulátorové kosačky Moweo zo série EnergyFlex spájajú v sebe výhody klasickej benzínovej kosačky a tichej prevádzky elektrického spotrebiča bez výfukových splodín. Pre menšie trávniky je navyše k dispozícii kompaktný variant s plastovým telesom.

Dostupnosť do každého rohu Strunová kosačka EnergyFlex presvedčí vydarenou kombináciou výkonu, dizajnu a komfortu. Tri nastavenia sklonu otočnej hlavice strunovej kosačky umožňujú napríklad vykášanie na ťažko dostupných miestach a funkcia otočenia o 180° precízne pokosenie previsnutých hrán trávnika. Nastaviteľná teleskopická hliníková tyč a rukoväť zasa umožňujú pohodlnú prácu.

Elegantný tvar a pohodlná práca Ostré nože plotostrihu EnergyFlex, brúsené diamantom, sú vždy zárukou čistého rezu pri tvarovaní, prestrihávaní ale aj prerezávaní. Ergonomické ovládacie prvky a vyvážené rozloženie hmotnosti umožňuje prácu bez únavy v akejkoľvek polohe, dokonca aj na vysokých živých plotoch. Ochranný štít zároveň slúži ako držiak na stenu.

Náhrada metly Mnohostranne a flexibilne použiteľný praktický fúkač lístia zo sérieEnergyFlex sa postará o poriadok na dvore i v záhrade. Prúd vzduchus rýchlosťou až do 250 km/h možno nastaviťpomocou otočného kolieska, obidva dodané nadstavce navyše ponúkajúmožnosť zvoliť si medzi bodovým a plošným režimom práce. Pre jednoduchšie skladovanie ich možno veľmi jednoducho odňať.

Plakate_2016.indd