Interiér pre výnimočných

Pri zariaďovaní domácnosti máme ambíciu, aby priestor zohľadňovať všetky naše potreby a podľa možnosti napĺňal nás šťastím a pokojom. Interiérové štúdio DOMOSS Exclusive ponúka spôsob, ako sa zbaviť balastu rušnej doby vďaka elegantne riešenému dizajnu.

Špičkový dizajn máme opäť viac na dosah. Showroom DOMOSS Exclusive na Bajkalskej ulici v Bratislave, ktorý je súčasťou siete kuchynských a kúpeľňových štúdií spoločnosti Domoss s 25-ročnou tradíciou, prešiel radikálnou zmenou. Po faceliftingu ponúka nielen špičkové kuchyne nemeckej značky Poggenpohl, ale aj kompletnú prehliadku interiérového dizajnu s najvyšším štandardom kvality a výnimočnosti. Na jednom mieste tu záujemci o nevtieravý čistý minimalizmus s puncom luxusu, exkluzivity a dizajnérskych vychytávok nájdu prehliadku toho najlepšieho, čo súčasný interiérový svet ponúka.

Začnite kuchyňou

Novinkou v portfóliu štúdia DOMOSS Exclusive je nemecký výrobca luxusných kuchýň Eggersman. S touto značkou sa spája sto rokov výrobných skúseností, počas ktorých miestni majstri kládli vždy dôraz na využívanie špičkových technológií a výber vysoko kvalitných materiálov. Kuchyňami na mieru spĺňajú všetky predstavy klientov bez toho, aby pri plnení svojich snov o bývaní museli pristúpiť na výraznejšie kompromisy. Trvalo desiatky rokov, kým sa malá dielňa prepracovala na prestížnu medzinárodnú úroveň. Práve technologické inovácie, rozširovanie výroby a vycibrený dizajn ju postupne zmenili na celosvetovo uznávanú značku. Dnes má Eggersman showroomy v 38 krajinách a pýši sa desiatkami prestížnych dizajnérskych ocenení, napríklad Red Dot Award či Good Design Award. Ročne vyrobí na mieru viac ako 6.000 kuchýň s nálepkou „made in Germany“ pre najnáročnejších zákazníkov po celom svete. O kvalite sa možno presvedčiť aj v showroome Domoss Exclusive pri vystavenej novinke Paso supermat, ktorej povrch zo strieborne hnedého duba skvele dopĺňajú špičkové spotrebiče Gaggenau. Interiérový koncept dotvára nábytok Calligaris spolu s najčerstvejším prírastkom do dizajnérskej rodiny spoločnosti Domoss – talianskym výrobcom nábytku Presotto Italia.

Talianska elegancia

„Dizajn pre život“, tak znie motto Presotto Italia, značky, ktorá má ambíciu osloviť najmä ľudí, čo majú záujem pretvárať svoj domov na moderné, účelové a jedinečné miesto. Knižnicou na mieru, šatníkom, stolom, stoličkami či posteľou pomôže splniť si sen o dokonale zariadenom domove. Iné je listovať v luxusných magazínoch, inšpirovať sa surfovaním na internete, porovnávať v e-shopoch a iné – na vlastné oči vidieť hru farieb, dotýkať sa materiálov, prejsť prstami po povrchoch či osobne si vyskúšať pohodlie operadla… Všetky najnovšie trendy na jednom mieste, dizajnérske novinky, špičkové značky nájdete v interiérovom štúdiu DOMOSS Exclusive na Bajkalskej ulici v Bratislave.

Hľadáte inšpiráciu? Potrebujete poradiť od odborníkov alebo len neviete, ako začať, no úplne presne viete, čo chcete? Domov na celý život vám pomôžu vytvoriť dizajnéri zo štúdia DOMOSS Exclusive. Viac informácií získate priamo v štúdiu alebo na adrese Bajkalská 22 (Hotel Aston). www.domosskuchyne.sk, poggenpohl@domoss.sk

w-complementi_70_71 w-concrete_vintage_oak_main w-I-ModulART_132_133