Inteligentné technológie v jedinečnom dizajne

 

Značka Siemens predstavila konektivitu v kuchyni už pred viac než desiatimi rokmi. Ako priekopník v odbore dlhodobo pracuje so senzorovými technológiami, smart programami i sofistikovaným dizajnom. Na veľtrhu IFA tohto roku značka predstavila svoje najnovšie modely, ktoré sú už dostupné aj na našom trhu.

Rúra s umelou inteligenciou

Browning Sensor (senzor stupňa upečenia) s umelou inteligenciou a kamerou zaručí dokonalé výsledky upečené podľa vášho priania. Keď napríklad pečiete chlieb, pizzu alebo gratinované zemiaky, nastavíte stupeň opečenia od 1 do 5 podľa toho, ako máte pokrm najradšej. Rúra na základe inteligentných algoritmov spracováva dáta z integrovanej kamery a dáva pozor, aby bol výsledok dokonalý. Po dosiahnutí požadovaného stupňa upečenia sa rúra automaticky vypne.

 

Extra priestranné zabudovateľné chladničky

Revolúciu na trhu predstavujú nové zabudovateľné chladničky vo veľkostiach XL a XXL. V kuchyni zaberajú len o niečo viac miesta, ale v porovnaní so štandardnými modelmi ponúkajú až o 45 % viac priestoru.* Okrem mimoriadneho objemu tieto modely ponúkajú tiež špeciálne zóny hyperFresh <0 °C>, kde zostane ovocie, zelenina, ale i ryby a mäso dlhšie čerstvé.

 

Bezstarostné varenie s presným stupňom teploty

Ďalšou novinkou je varná doska s presnou reguláciou teploty v stupňoch Celzia. Namiesto toho, aby ste nastavovali stupeň výkonu spotrebiča, môžete si prvýkrát zvoliť presnú teplotu rovnako, ako je to pri rúre na pečenie. Vďaka tomu je možné napríklad jednoducho rozpustiť čokoládu bez toho, aby hrozilo jej spálenie.

 

Udržateľnosť – súčasť pokroku

Nová generácia umývačiek riadu dokazuje, že „úroveň inteligencie spotrebičov” Siemens vždy smeruje i k väčšej udržateľnosti. Sortiment modelov so šírkou 60 cm bol rozšírený o výrazne energeticky účinnejšie umývačky, ktoré pochádzajú z nemeckého závodu v Dillingene.

Viac informácií a kompletnú ponuku spotrebičov Siemens na našom trhu nájdete na: www.siemens-home.bsh-group.com/sk.

 

foto BSH domáce spotrebiče