Decodom kuchyne pre široké spektrum zákazníkov

Snom každého kuchára je mať pomocníka vždy ochotného a pripraveného vykonať požadovanú úlohu bez zbytočných otázok a v čo najkratšom čase. V dnešnom rýchlom svete sa táto požiadavka presunula z profesionálnych kuchýň už aj do domácností, pretože gazdinky chcú mať viac času na rodinu, oddych či iné aktivity.

Decodom ponúka kuchynské linky, ktoré nielen dobre vyzerajú, ale svojou špičkovou výbavou sú dôstojnými pomocníkmi, navyše i cenovo dostupnými pre široké spektrum zákazníkov.

Vždy všetko poruke – Trendom posledných rokov je maximálne využívanie spodných skriniek. Dôvodom je dizajnové odľahčenie hornej časti kuchynskej linky, pričom sa prihliada aj na praktickú stránku – predmety sa predsa len ľahšie vyberajú zo spodnej časti, ako z horných políc a toto smerovanie isto ocenia nielen ľudia nižšieho zrastu.

Variabilná kuchyňa s variabilnou cenou – Kvalitný a variabilný organizér vnútra skriniek ponúka okamžitý prehľad o uložených veciach. Pri jeho výbere dobrou voľbou bývajú výsuvné zásuvky – ich vysunutie pred korpus umožní ľahký prístup do menej prístupných miest v zadnej časti skrinky bez nutnosti presúvať či vykladať veci uložené vpredu.
Keďže pri kuchyni ide o najviac zaťažovaný nábytok, mal by aj veľa vydržať. Výber kvalitných materiálov a dobre zvolená ergonómia sa preto rozhodne vyplatí. Decodom však pri predaji svojich modelov ponúka aj variabilné ceny. Okrem akciových zliav môžu ich výšku upraviť i vhodne zvolené doplnky a vnútorné vybavenie.

w-1 w-4 w-3

 

 

 

Zameriame, nakreslíme, zmontujeme – Ideálne zloženie kuchyne v Decodome klientom zadarmo zostavia v profesionálnom 3D programe. Pri návrhu kuchyne odborný poradca poskytne dôležité rady, ktoré uľahčia rozhodovanie pri výbere modelového radu či dispozičnom usporiadaní. K ponuke služieb patrí aj zameranie priestoru, do ktorého sa má kuchynská linka osadiť, poradca môže tiež odporučiť drobné úpravy pre perfektné fungovanie budúcej kuchyne. Optimálne je, ak samotnú montáž vykonajú školení pracovníci. Odbornou montážou navyše získate predĺženú záruku. www.decodom.sk