Aby vám bazén aj garáž vydržali čo najdlhšie

 

Aj bazén či garáž si zaslúžia našu pozornosť a práve teplé dni sú ako stvorené dodať im svieži vzhľad. Ako pri všetkom, aj tu je dôležité staviť na kvalitu, ktorá zaručí ich dlhšiu životnosť. Optimálne je vytvoriť trvácny a protišmykový povrch, ktorý tiež zabezpečí ich ďalšiu ľahkú údržbu.

 

Pred samotnou renováciou je dobré zamyslieť sa, aký náter chceme použiť na podlahu. Táto farba by mala nielen dlho vydržať, ale tiež zniesť vysokú námahu, ktorá je kladená práve na podlahu v garáži či bazéne.

 

Vynikajúcu službu vám urobí náter Primalex Ultra Beton, ideálny nielen do interiéru, ale aj do exteriéru. Protišmykový náter s vysokou tvrdosťou  a pololesklým vzhľadom sa uplatní v bazénoch, garážach, chodbách aj v dielňach, ale tiež na chodníkoch, schodištiach, pivniciach či prístreškoch pre autá. Nielenže vylepšuje vzhľad natretej plochy a uľahčuje jej udržiavanie, ale je aj odolný voči chemikáliám, vode, benzínu, mastnote, oleju a ďalším detergentom. Vďaka excelentnej priľnavosti odoláva pôsobeniu horúcich pneumatík a tlmí nárazy na povrchoch so strednou prevádzkou vozidiel. A čo je najlepšie? Natrieť podlahu či bazén Primalexom Ultra Beton zvládne aj začiatočník!

V sivých odtieňoch na podlahy a v modrom na bazény kúpite Primalex Ultra Beton vo všetkých dobrých predajniach s farbami, kde vám aj poradia s postupom a ďalšími potrebami, ako sú napríklad predajne Dom farieb. Tento aj ďalšie produkty na vylepšenie vašich príbytkov nájdete aj na eshope www.domyfarieb.sk alebo na www.primalex.sk.

 

 

foto primalex, unsplash